הכנס המקצועי למנהלי תחבורה, קציני רכב ובטיחות בתעבורה


המרכז הבינלאומי לכנסים בשיתוף פורום קציני הרכב והבטיחות בתעבורה, מקיימים את הכנס המקצועי השנתי למנהלי תחבורה ולקציני בטיחות ומתכבדים להזמינך להשתתף.

הכנס המקצועי  למנהלי תחבורה, קציני רכב ובטיחות בתעבורה
הכנס ייערך ביום ב' - 22/6/20
במרכז הכנסים, מלון קראון פלאזה תל אביביועץ אקדמי ומנחה הכנס : מר דוד אלוש, יועץ ומרצה בכיר למקצועות התחבורה, מומחה בתחום התעבורה והבטיחות בדרכים.

הכנס ידון בתחומי הליבה של ענף הבטיחות בתעבורה ויארח את מיטב המרצים והמומחים בתחום חשוב זה. הכנס מהווה מפגש מקצועי לצד כינוס לימודי של כל העוסקים בתחבורה ובטיחות, הכולל הרצאות, דיונים, סדנאות וחילופי דעות בחוויית למידה יוצאת דופן!


הכנס יפתח בסקירה על הגדרת תפקידם החדש של קציני הבטיחות כפועל יוצא מהתקנות החדשות שהתקין משרד התחבורה, זאת לצד מפגש היכרות עם מנהלי האגף לפיקוח ובקרת רכב שתחום קציני הבטיחות הועבר לאחריותם.

המשנה למנכ"ל ומנהל חטיבת המבצעים של הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב"ד), יפרוס את הדרכים לשיתוף פעולה בין הרלב"ד לקציני הרכב והבטיחות.
בתחום המשפטי יסקור עורך דין ארגמן עמרי, משפטן מומחה למשפט התעבורה, על מעמדו המשפטי של נהג הפוגע בהולך רגל.

הכנס יארח את דניאל צוקר מילורגר, ראש תחום שוק מקומי במנהלת תחליפי דלקים ותחבורה חכמה, במשרד ראש הממשלה, על כניסתם של הרכבים האוטונומיים ורכבים אוטונומיים למחצה, ומה תהיה הגדרת תפקידם של קציני הרכב והבטיחות בסביבת עבודה זו.

הכנס ינעל בהרצאת מומחה על הסדרת הסמכות והקריטריונים לשימוש ברכב ליווי בתנועת רכב ציוד חריג.
השנה נענתה החברה המארגנת של הכנס, והוזילה באופן משמעותי את דמי ההשתתפות (ברישום מוקדם), על מנת לאפשר את השתתפותם של קציני רכב רבים, שמחיר דמי ההשתתפות היווה עבורם מגבלה.חשוב לציין כי בכנס זה אין התערבות של נותני חסויות, אין הרצאות מסחריות וכל הנושאים והמרצים מציעים מקצועיות נטו!

למשתתפים תוענק תעודה מהודרת בפירוט החומר הנלמד
דמי השתתפות מוזלים למקדימים להירשם 


קהל יעד
הכנס מיועד לסמנכ"לים, למנהלי תחבורה, למנהלים מקצועיים, לקציני בטיחות בתעבורה, למנהלי ציי רכב, לנאמני בטיחות, לחברי וועדת תמרור ברשויות המקומיות וכל מי שתחום הבטיחות בתעבורה הוא חלק משגרת עבודתו.


לרישום מקוון - הקליקו כאן

להורדת טופס לרישום ידני בפקס/במייל: הקליקו כאן